Art. 9045 A4 4,0X30/18 TX20
Vruty do dřeva stavební se zesílenou půlk hl, částečný závit
Číslo položky
9045440 30/18
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377379481
Čistá hmotnost na 100
0,210 kg
Balicí jednotky:
200
9.600
230.400
Číslo položky
9045440 30/18
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377379481
Čistá hmotnost na 100
0,210 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 30 mm |
| Délka závitu (b) | 18 mm |
| tvar hlavy | Risso |
| Průměr hlavy (dk) | 8 mm |
| Výška hlavy (k) | 3 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX20 |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Žádné předvrtáváníVe většině případů není nutné předvrtání. Doporučujeme však vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Evropské technické osvědčení ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků. Optimální geometrie závitu zajišťuje maximální pevnost v nejrůznějších dřevěných materiálech. Díky drážce TX je dosaženo optimálního přenosu síly.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcí, Solární systémyParametry
- Částečný závit- kulová hlava
- zesílení pod hlavou
- vnitřní tisícihran
- standardní špička
Brožury o produktech
Sdílet Art. 9045 A4 4,0X30/18 TX20