Art. 9048 A2 4,0X65 Z
Vruty do dřeva stavební se zesílenou půlk hl, plný závit
Číslo položky
9048240 65
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377383525
Čistá hmotnost na 100
0,380 kg
Balicí jednotky:
200
3.600
86.400
Číslo položky
9048240 65
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377383525
Čistá hmotnost na 100
0,380 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 65 mm |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| tvar hlavy | Risso |
| Průměr hlavy (dk) | 8 mm |
| Výška hlavy (k) | 3 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Délka závitu (b) | 65 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Žádné předvrtáváníVe většině případů není nutné předvrtání. Doporučujeme však vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Evropské technické osvědčení ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků. Optimální geometrie závitu zajišťuje maximální pevnost v nejrůznějších dřevěných materiálech.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcí, Solární systémyParametry
- Celý závit- kulová hlava
- zesílení pod hlavou
- PZ
- standardní špička
Brožury o produktech
Sdílet Art. 9048 A2 4,0X65 Z