Art. 9050 A4 4,5X12 Z
Vruty do dřeva stavební se zesílenou záp hl, plný závit
Číslo položky
9050445 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377384393
Čistá hmotnost na 100
0,110 kg
Balicí jednotky:
500
24.000
576.000
Číslo položky
9050445 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377384393
Čistá hmotnost na 100
0,110 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,5 mm |
| Celková délka (l) | 12 mm |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 9 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,7 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Délka závitu (b) | 12 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Fără pregăurireSe poate renunţa complet la pregăurire. Recomandăm însă să se realizeze întotdeauna o încercare, în funcţie de aplicaţie.
Autorizaţia Tehnică Europeană ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků. Optimální geometrie závitu zajišťuje maximální pevnost v nejrůznějších dřevěných materiálech.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcí, Solární systémyParametry
- Celý závit- zápustná hlava 90 °
- zesílení pod hlavou
- PZ Pozidrive
- standardní špička
Brožury o produktech
Sdílet Art. 9050 A4 4,5X12 Z