Art. 9510 A2/CV 4,8X32 TX25
Bimetalové křídlové závrtné šrouby se zápustnou hlavou
Číslo položky
95102B448 32
Materiál
BI-Metall A2
EAN/GTIN
4043377319852
Čistá hmotnost na 100
0,300 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
95102B448 32
Materiál
BI-Metall A2
EAN/GTIN
4043377319852
Čistá hmotnost na 100
0,300 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,8 mm |
| Celková délka (l) | 32 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 9,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX25 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Výška hlavy (k) | 3,5 mm |
| Délka samovrtné špičky (lp) | 6,5 mm |
| Rozměr dp (dp) | 4,1 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
- Úspora časuVrtání, tvarování a spojení v jediném pracovním kroku
- snížení nákladů
Žádné výměny nářadí, žádné vrtací nástroje
- křidélka
brání nucenému posuvu v upevňovaném materiálu
Použití
- Upevnění dřeva na ocelových nosných konstrukcíchOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémyParametry
- Bimetal - speciální způsob svařování spojí nerezový šroub s kalenou špičkou z uhlíkové oceli- zápustná hlava
- křidélka – brání nucenému posuvu
- frézovací drážky
- samovrtná špička
Brožury o produktech
Sdílet Art. 9510 A2/CV 4,8X32 TX25