DIN 1587 A4-80 M 12 SW 19
Matice šestihranné, uzavřené, vysoké , lisované provedení
Číslo položky
1587412
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377140227
Čistá hmotnost na 100
2,830 kg
Číslo položky
1587412
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377140227
Čistá hmotnost na 100
2,830 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 12 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
| Průměr hlavy (dk) | 17 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Rozměr h (h) | 22 mm |
| Výška šestihranu (h) | 10 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 19,85 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 19 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 1587 A4-80 M 12 SW 19