DIN 1587 A4-80 M 14 SW 22
Matice šestihranné, uzavřené, vysoké , lisované provedení
Číslo položky
1587414
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377140234
Čistá hmotnost na 100
4,000 kg
Číslo položky
1587414
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377140234
Čistá hmotnost na 100
4,000 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 14 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
| Průměr hlavy (dk) | 20 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Rozměr h (h) | 25 mm |
| Výška šestihranu (h) | 11 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 22,78 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 22 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 1587 A4-80 M 14 SW 22