DIN 1587 A4-80 M 8X1
Matice šestihranné, uzavřené, vysoké , lisované provedení
s jemným závitem
Číslo položky
158748 1
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377353306
Čistá hmotnost na 100
0,845 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
158748 1
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377353306
Čistá hmotnost na 100
0,845 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
| Průměr hlavy (dk) | 12,5 mm |
| Typ závitu | jemný závit |
| Rozměr h (h) | 15 mm |
| Výška šestihranu (h) | 6,5 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 14,2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 13 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 1587 A4-80 M 8X1