DIN 404 1.4305 M 3X10
Šrouby s válcovou hlavou zajištovaci
Číslo položky
040423 10
Materiál
A1
EAN/GTIN
4043377029744
Čistá hmotnost na 100
0,095 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
040423 10
Materiál
A1
EAN/GTIN
4043377029744
Čistá hmotnost na 100
0,095 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 10 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Průměr hlavy (dk) | 5,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 4 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a kovoprůmyslu.Oblast použití
Strojírenství, Výroba kovových konstrukcíSdílet DIN 404 1.4305 M 3X10