DIN 417 A2 M 10X10
Šrouby stavěcí s drážkou a čípkem
Číslo položky
0417210 10
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377030047
Čistá hmotnost na 100
0,335 kg
Číslo položky
0417210 10
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377030047
Čistá hmotnost na 100
0,335 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Celková délka (l) | 10 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Šířka drážky (n) | 1,6 mm |
| Hloubka drážky (t) | 2,4 mm |
| Rozměr dp (dp) | 7 mm |
| Délka čípku (z) | 5 mm |
Informace o výrobku
Oblast použití
Fasády, Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíSdílet DIN 417 A2 M 10X10