DIN 438 A2 M 6X10
Šrouby stavěcí s drážkou a kruhovým břitem
Číslo položky
043826 10
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377034106
Čistá hmotnost na 100
0,157 kg
Číslo položky
043826 10
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377034106
Čistá hmotnost na 100
0,157 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 10 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Šířka drážky (n) | 1 mm |
| Hloubka drážky (t) | 1,6 mm |
| Rozměr dz (dz) | 3 mm |
| Tvrdost | 12 |
Informace o výrobku
Oblast použití
Fasády, Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíSdílet DIN 438 A2 M 6X10