DIN 438 A2 M 8X30
Šrouby stavěcí s drážkou a kruhovým břitem
Číslo položky
043828 30
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377034274
Čistá hmotnost na 100
1,040 kg
Číslo položky
043828 30
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377034274
Čistá hmotnost na 100
1,040 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 30 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Šířka drážky (n) | 1,2 mm |
| Hloubka drážky (t) | 2 mm |
| Rozměr dz (dz) | 5 mm |
| Tvrdost | 12 |
Informace o výrobku
Oblast použití
Fasády, Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíSdílet DIN 438 A2 M 8X30