DIN 464 1.4305 M 6X10
Šrouby s rýhovanou hlavou, vysoké
Číslo položky
046426 10
Materiál
A1
EAN/GTIN
4043377039019
Čistá hmotnost na 100
2,840 kg
Balicí jednotky:
25
Číslo položky
046426 10
Materiál
A1
EAN/GTIN
4043377039019
Čistá hmotnost na 100
2,840 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 10 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Průměr hlavy (dk) | 24 mm |
| Výška hlavy (k) | 5 mm |
| tvar hlavy | Risso |
| Rozměr h (h) | 15 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Rýhování |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a kovoprůmyslu.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 464 1.4305 M 6X10