DIN 546 1.4305 M 8
Matice čtyřhranné, nízké
Číslo položky
054628
Materiál
A1
EAN/GTIN
4043377040770
Čistá hmotnost na 100
0,557 kg
Číslo položky
054628
Materiál
A1
EAN/GTIN
4043377040770
Čistá hmotnost na 100
0,557 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Šířka drážky (n) | 3 mm |
| Hloubka drážky (t) | 2,5 mm |
| Rozměr dk (dk) | 14 mm |
| Výška (m) | 6,5 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Nejsou nutné předpínací síly ani pevné stahování.Použití
Kruhové matice se zářezem jsou obecně soustružené součástky z oceli, korozivzdorné oceli nebo neželezných kovů, které nacházejí mnohostranné uplatnění např. v elektrotechnickém průmyslu. Lze je zašroubovat klíčem na matice se zářezem podle normy DIN 31156, část 1 a část 2 a převážně mají pouze funkci upevnění součástí, aniž by byly nutné určité předpínací síly nebo pevné stahování.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 546 1.4305 M 8