DIN 551 A2 M 3X4
Šrouby stavěcí s drážkou a plochým koncem
Číslo položky
055123 4
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377041326
Čistá hmotnost na 100
0,015 kg
Číslo položky
055123 4
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377041326
Čistá hmotnost na 100
0,015 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 4 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Šířka drážky (n) | 0,4 mm |
| Hloubka drážky (t) | 0,8 mm |
| Rozměr dp (dp) | 2 mm |
| Tvrdost | 12 |
Informace o výrobku
Oblast použití
Fasády, Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíSdílet DIN 551 A2 M 3X4