DIN 551 A4 M 10X12
Šrouby stavěcí s drážkou a plochým koncem
Číslo položky
0551410 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377041821
Čistá hmotnost na 100
0,520 kg
Balicí jednotky:
50
Číslo položky
0551410 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377041821
Čistá hmotnost na 100
0,520 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Celková délka (l) | 12 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Šířka drážky (n) | 1,6 mm |
| Hloubka drážky (t) | 2,4 mm |
| Rozměr dp (dp) | 7 mm |
| Tvrdost | 12 |
Informace o výrobku
Oblast použití
Fasády, Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíSdílet DIN 551 A4 M 10X12