DIN 551 A4 M 4X12
Šrouby stavěcí s drážkou a plochým koncem
Číslo položky
055144 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377042170
Čistá hmotnost na 100
0,087 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
055144 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377042170
Čistá hmotnost na 100
0,087 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 12 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Šířka drážky (n) | 0,6 mm |
| Hloubka drážky (t) | 1,12 mm |
| Rozměr dp (dp) | 2,5 mm |
| Tvrdost | 12 |
Informace o výrobku
Oblast použití
Fasády, Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíSdílet DIN 551 A4 M 4X12