DIN 553 A4 M 3X12
Šrouby stavěcí s drážkou a hrotem
Číslo položky
055343 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377043702
Čistá hmotnost na 100
0,045 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
055343 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377043702
Čistá hmotnost na 100
0,045 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 12 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Šířka drážky (n) | 0,4 mm |
| Hloubka drážky (t) | 0,8 mm |
| Tvrdost | 12 |
| Rozměr dt (dt) | 0,3 mm |
Informace o výrobku
Oblast použití
Fasády, Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíSdílet DIN 553 A4 M 3X12