DIN 571 A2 7X60
Vruty do dřeva se šestihrannou hlavou
Číslo položky
057127 60
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377045515
Čistá hmotnost na 100
1,605 kg
Číslo položky
057127 60
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377045515
Čistá hmotnost na 100
1,605 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 7 mm |
| Celková délka (l) | 60 mm |
| Délka závitu (b) | 36 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Výška hlavy (k) | 5 mm |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Rozměr přes hrany (e) | 13,07 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 12 |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v dřevěných prvků.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíSdílet DIN 571 A2 7X60