DIN 571 A2 8X100
Vruty do dřeva se šestihrannou hlavou
Číslo položky
057128 100
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377045553
Čistá hmotnost na 100
3,200 kg
Číslo položky
057128 100
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377045553
Čistá hmotnost na 100
3,200 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 100 mm |
| Délka závitu (b) | 60 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Výška hlavy (k) | 5,5 mm |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Rozměr přes hrany (e) | 14,2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 13 |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v dřevěných prvků a solární techniky.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcí, Solární systémySdílet DIN 571 A2 8X100