DIN 571 A4 6X50
Vruty do dřeva se šestihrannou hlavou
Číslo položky
057146 50
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377046475
Čistá hmotnost na 100
0,970 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
057146 50
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377046475
Čistá hmotnost na 100
0,970 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 50 mm |
| Délka závitu (b) | 30 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 4 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 10,89 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 10 |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v dřevěných prvků.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíSdílet DIN 571 A4 6X50