DIN 603 A2-70 M 12X110
Šr. vratové s plochou půlk hl a čtyřhranem
Číslo položky
0603212 110
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377319999
Čistá hmotnost na 100
10,565 kg
Číslo položky
0603212 110
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377319999
Čistá hmotnost na 100
10,565 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 12 mm |
| Celková délka (l) | 110 mm |
| Délka závitu (b) | 30 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Kulovou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 6,95 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Průměr hlavy (dk) | 30,65 mm |
| Rozměr v (v) | 12,7 mm |
| Výška čtyřhranu (f) | 8,75 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a kovoprůmyslu.Oblast použití
Výroba kovových konstrukcí, StrojírenstvíSdílet DIN 603 A2-70 M 12X110