DIN 603 A2-70 M 8X150
Šr. vratové s plochou půlk hl a čtyřhranem
Číslo položky
060328 150
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377320261
Čistá hmotnost na 100
5,578 kg
Číslo položky
060328 150
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377320261
Čistá hmotnost na 100
5,578 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 150 mm |
| Délka závitu (b) | 28 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Kulovou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 4,88 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Průměr hlavy (dk) | 20,65 mm |
| Rozměr v (v) | 7,42 mm |
| Výška čtyřhranu (f) | 5,6 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a kovoprůmyslu.Oblast použití
Strojírenství, Výroba kovových konstrukcíSdílet DIN 603 A2-70 M 8X150