DIN 603 A4-70 M 10X60/60
Šr. vratové s plochou půlk hl a čtyřhranem
Číslo položky
0603410 60/60
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377049247
Čistá hmotnost na 100
4,280 kg
Číslo položky
0603410 60/60
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377049247
Čistá hmotnost na 100
4,280 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Celková délka (l) | 60 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Kulovou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 5,38 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Průměr hlavy (dk) | 24,65 mm |
| Rozměr v (v) | 10,58 mm |
| Výška čtyřhranu (f) | 6,6 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a kovoprůmyslu a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, Solární systémySdílet DIN 603 A4-70 M 10X60/60