DIN 603 A4-70 M 16X160
Šr. vratové s plochou půlk hl a čtyřhranem
Číslo položky
0603416 160
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377310224
Čistá hmotnost na 100
30,179 kg
Číslo položky
0603416 160
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377310224
Čistá hmotnost na 100
30,179 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 16 mm |
| Celková délka (l) | 160 mm |
| Délka závitu (b) | 44 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Kulovou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 8,95 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Průměr hlavy (dk) | 38,8 mm |
| Rozměr v (v) | 16,7 mm |
| Výška čtyřhranu (f) | 12,9 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a kovoprůmyslu.Oblast použití
Strojírenství, Výroba kovových konstrukcíSdílet DIN 603 A4-70 M 16X160