DIN 603 A4-70 M 5X35/35
Šr. vratové s plochou půlk hl a čtyřhranem
Číslo položky
060345 35/35
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377049711
Čistá hmotnost na 100
0,670 kg
Číslo položky
060345 35/35
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377049711
Čistá hmotnost na 100
0,670 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 35 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Kulovou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 3,3 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Průměr hlavy (dk) | 13,55 mm |
| Rozměr v (v) | 5,48 mm |
| Výška čtyřhranu (f) | 4,1 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a kovoprůmyslu.Oblast použití
Strojírenství, Výroba kovových konstrukcíSdílet DIN 603 A4-70 M 5X35/35