DIN 653 1.4305 M 8X18
Šrouby s rýhovanou hlavou, nízké
Číslo položky
065328 18
Materiál
A1
EAN/GTIN
4043377050977
Čistá hmotnost na 100
3,960 kg
Balicí jednotky:
25
Číslo položky
065328 18
Materiál
A1
EAN/GTIN
4043377050977
Čistá hmotnost na 100
3,960 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 18 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Risso |
| Výška hlavy (k) | 6 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Rýhování |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Průměr hlavy (dk) | 30 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 653 1.4305 M 8X18