DIN 6912 A2-070 M 8X120
Šrouby s válc hl, vnitřním 6-hr a vedením pro klíč
Číslo položky
691228 120
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377257581
Čistá hmotnost na 100
4,760 kg
Číslo položky
691228 120
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377257581
Čistá hmotnost na 100
4,760 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Celková délka (l) | 120 mm |
| Průměr (d) | 8 mm |
| Délka závitu (b) | 22 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 13 mm |
| Výška hlavy (k) | 5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 6 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 560 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet DIN 6912 A2-070 M 8X120