DIN 6912 A4-070 M 24X140
Šrouby s válc hl, vnitřním 6-hr a vedením pro klíč
Číslo položky
6912424 140
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377149671
Čistá hmotnost na 100
54,500 kg
Balicí jednotky:
10
Číslo položky
6912424 140
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377149671
Čistá hmotnost na 100
54,500 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Celková délka (l) | 140 mm |
| Průměr (d) | 24 mm |
| Délka závitu (b) | 60 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 36 mm |
| Výška hlavy (k) | 14 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 19 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 560 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet DIN 6912 A4-070 M 24X140