DIN 6912 A4 M 5X20
Šrouby s válc hl, vnitřním 6-hr a vedením pro klíč
Číslo položky
691245 20
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377149947
Čistá hmotnost na 100
0,370 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
691245 20
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377149947
Čistá hmotnost na 100
0,370 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Celková délka (l) | 20 mm |
| Průměr (d) | 5 mm |
| Délka závitu (b) | 15,8 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 8,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 4 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet DIN 6912 A4 M 5X20