DIN 6921 A2-70 M 8X20/20
Šrouby se 6-hr hl, integrovanou podl a ozubením, cel závitem
Číslo položky
6921208 20
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377246530
Čistá hmotnost na 100
1,500 kg
Číslo položky
6921208 20
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377246530
Čistá hmotnost na 100
1,500 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 20 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 8,1 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 13 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Průměr příruby (dc) | 18 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
- Velká dosedací plocha se postará o optimální rozložení síly- Ozubení snižuje riziko povolení šroubu
Použití
Upevnění součástí s velkou dosedací plochouPoužití ve vlhkých prostorách i venku (A2), v průmyslovém prostředí i v blízkosti moře (A4)
Oblast použití
Solární systémy, Výroba kovových konstrukcíBrožury o produktech
Sdílet DIN 6921 A2-70 M 8X20/20