DIN 6921 A4-70 M 10X100/100
Šrouby se 6-hr hl, integrovanou podl a cel závitem
Číslo položky
6921410 100
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377278289
Čistá hmotnost na 100
7,090 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
6921410 100
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377278289
Čistá hmotnost na 100
7,090 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Celková délka (l) | 100 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 9,2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 15 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Průměr příruby (dc) | 22,3 mm |
Informace o výrobku
Použití
Upevnění součástí s velkou dosedací plochouPoužití ve vlhkých prostorách i venku (A2), v průmyslovém prostředí i v blízkosti moře (A4)
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémyBrožury o produktech
Sdílet DIN 6921 A4-70 M 10X100/100