DIN 6921 A4-70 M 12X40/40
Šrouby se 6-hr hl, integrovanou podl a ozubením, cel závitem
Číslo položky
69214012 40
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377404862
Čistá hmotnost na 100
5,537 kg
Balicí jednotky:
50
Číslo položky
69214012 40
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377404862
Čistá hmotnost na 100
5,537 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 12 mm |
| Celková délka (l) | 40 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 11,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 16 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Průměr příruby (dc) | 26,6 mm |
Informace o výrobku
Použití
Upevnění součástí s velkou dosedací plochouPoužití ve vlhkých prostorách i venku (A2), v průmyslovém prostředí i v blízkosti moře (A4)
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémyBrožury o produktech
Sdílet DIN 6921 A4-70 M 12X40/40