DIN 6923 A2-70 M 6
Matice 6-hr s integrovanou podložkou a ozubením
Číslo položky
692326
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377150875
Čistá hmotnost na 100
0,310 kg
Číslo položky
692326
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377150875
Čistá hmotnost na 100
0,310 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 10 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Průměr příruby (dc) | 14,2 mm |
| Výška (m) | 6 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 11,05 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Velká dosedací plocha s ozubenímPoužití
Upevnění plocháčů a ostatních součástí s velkou dosedací plochou.Použití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém prostředí i v blízkosti moře.
Oblast použití
Strojírenství, Solární systémyBrožury o produktech
Sdílet DIN 6923 A2-70 M 6