DIN 7500 A2 CE M 3X10 TX10
Šrouby závitotvářecí s čočkovou hlavou, typ CE
Číslo položky
75002CT3 10
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377240262
Čistá hmotnost na 100
0,088 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
75002CT3 10
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377240262
Čistá hmotnost na 100
0,088 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 10 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 5,3 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,26 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX10 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Krátké doby montážeZkrácení dob montáže, protože odpadá řezání závitu
Pohon bez házení
Pohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Šroubová spojení ve výrobě kovových konstrukcí, v oblasti sanity a topení.Použití ve vlhkých prostorách i venku bez neobvykle vysokého obsahu chloridů a oxidů síry
Oblast použití
StrojírenstvíBrožury o produktech
Sdílet DIN 7500 A2 CE M 3X10 TX10