DIN 7500 A2 ME M 4X10 Z
Šrouby závitotvářecí se zápustnou hlavou, typ ME
Číslo položky
75002M4 10
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377152688
Čistá hmotnost na 100
0,106 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
75002M4 10
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377152688
Čistá hmotnost na 100
0,106 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 10 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 8 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,7 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Krátké doby montážeZkrácení dob montáže, protože není nutné řezání závitu
Použití
Šroubová spojení ve výrobě kovových konstrukcí, v oblasti sanity a topení.Použití ve vlhkých prostorách i venku bez neobvykle vysokého obsahu chloridů a oxidů síry
Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 7500 A2 ME M 4X10 Z