DIN 7500 A2 ME M 6X25 TX30
Šrouby závitotvářecí se zápustnou hlavou, typ ME
Číslo položky
75002MT6 25
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377337818
Čistá hmotnost na 100
0,490 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
75002MT6 25
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377337818
Čistá hmotnost na 100
0,490 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 25 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 10,9 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,3 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX30 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Krátké doby montážeZkrácení dob montáže, protože odpadá řezání závitu
Pohon bez házení
Pohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Šroubová spojení ve výrobě kovových konstrukcí, v oblasti sanity a topení.Použití ve vlhkých prostorách i venku bez neobvykle vysokého obsahu chloridů a oxidů síry
Oblast použití
StrojírenstvíBrožury o produktech
Sdílet DIN 7500 A2 ME M 6X25 TX30