DIN 7504 1.4006 M 6,3X45 TX30
Šrouby samovrtné s čočkovou hlavou, typ M
Číslo položky
75044006MT63 45
Materiál
C1
EAN/GTIN
4043377367259
Čistá hmotnost na 100
0,950 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
75044006MT63 45
Materiál
C1
EAN/GTIN
4043377367259
Čistá hmotnost na 100
0,950 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6,3 mm |
| Celková délka (l) | 45 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 12,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 4,55 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX30 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Rozměr dp (dp) | 5,8 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Krátké doby montážeZkrácení dob montáže oproti běžným šroubům do plechu.
Pohon bez házení
Pohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
- Vhodné pro ocel a měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, Výroba dřevěných konstrukcíParametry
- martenzitická nerezová ocel kalená (1.4006)Sdílet DIN 7504 1.4006 M 6,3X45 TX30