DIN 7504 A2 K 4,8X80
Šrouby samovrtné se 6-hr hl a podložkou, typ K
Číslo položky
75042K48 80
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377406484
Čistá hmotnost na 100
0,843 kg
Číslo položky
75042K48 80
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377406484
Čistá hmotnost na 100
0,843 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,8 mm |
| Celková délka (l) | 80 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 4,3 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 8 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Rozměr přes hrany (e) | 8,71 mm |
| Průměr příruby (dc) | 10,5 mm |
| Rozměr dp (dp) | 4,1 mm |
Informace o výrobku
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádySdílet DIN 7504 A2 K 4,8X80