DIN 7504 A2 K 6,3X75
Šrouby samovrtné se 6-hr hl a podložkou, typ K
Číslo položky
75042K63 75
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377231154
Čistá hmotnost na 100
1,524 kg
Číslo položky
75042K63 75
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377231154
Čistá hmotnost na 100
1,524 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6,3 mm |
| Celková délka (l) | 75 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 5,9 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 10 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Rozměr přes hrany (e) | 10,95 mm |
| Průměr příruby (dc) | 13,2 mm |
| Rozměr dp (dp) | 5,8 mm |
Informace o výrobku
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádySdílet DIN 7504 A2 K 6,3X75