DIN 7504 A2 M 3,9X13 TX15
Šrouby samovrtné s čočkovou hlavou, typ M
Číslo položky
75042MT39 13
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377239563
Čistá hmotnost na 100
0,130 kg
Číslo položky
75042MT39 13
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377239563
Čistá hmotnost na 100
0,130 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,9 mm |
| Celková délka (l) | 13 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 7,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,8 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX15 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Rozměr dp (dp) | 3,1 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Krátké doby montážeZkrácení dob montáže oproti běžným šroubům do plechu.
Pohon bez házení
Pohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádyBrožury o produktech
Sdílet DIN 7504 A2 M 3,9X13 TX15