DIN 7504 A2 M 5,5X16 Z
Šrouby samovrtné s čočkovou hlavou, typ M
Číslo položky
75042M055 16
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377365194
Čistá hmotnost na 100
0,360 kg
Číslo položky
75042M055 16
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377365194
Čistá hmotnost na 100
0,360 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5,5 mm |
| Celková délka (l) | 16 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 10,8 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,95 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ3 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Rozměr dp (dp) | 4,8 mm |
Informace o výrobku
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádySdílet DIN 7504 A2 M 5,5X16 Z