DIN 7504 A2 O 3,9X22 Z
Šrouby samovrtné se zápustnou hlavou, typ O
Číslo položky
75042O039 22
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377154187
Čistá hmotnost na 100
0,150 kg
Číslo položky
75042O039 22
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377154187
Čistá hmotnost na 100
0,150 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,9 mm |
| Celková délka (l) | 22 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 7,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Rozměr dp (dp) | 3,1 mm |
Informace o výrobku
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádySdílet DIN 7504 A2 O 3,9X22 Z