DIN 7504 A2 O 4,2X32 H
Šrouby samovrtné se zápustnou hlavou, typ O
Číslo položky
75042O42 32
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377154514
Čistá hmotnost na 100
0,280 kg
Číslo položky
75042O42 32
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377154514
Čistá hmotnost na 100
0,280 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,2 mm |
| Celková délka (l) | 32 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 8,4 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,6 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PH2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Phillips |
| Rozměr dp (dp) | 3,6 mm |
Informace o výrobku
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádySdílet DIN 7504 A2 O 4,2X32 H