DIN 7504 A2 O 4,8X38 V2
Šrouby samovrtné se zápustnou hlavou, typ O
Číslo položky
75042OV48 38
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377251442
Čistá hmotnost na 100
0,400 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
75042OV48 38
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377251442
Čistá hmotnost na 100
0,400 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,8 mm |
| Celková délka (l) | 38 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 9,3 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,8 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | V2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Čtyřhran |
| Rozměr přes hrany (e) | 2,84 mm |
| Rozměr dp (dp) | 4,1 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Čtyřhranný pohonTento pohon představuje optimální doplnění již známých uchycení TX, PZ a PH
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádyBrožury o produktech
Sdílet DIN 7504 A2 O 4,8X38 V2