DIN 7504 A4 K 3,9X13
Šrouby samovrtné se 6-hr hl a podložkou, typ K
Číslo položky
75044K39 13
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377363961
Čistá hmotnost na 100
0,130 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
75044K39 13
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377363961
Čistá hmotnost na 100
0,130 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,9 mm |
| Celková délka (l) | 13 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 3,4 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 5,5 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Rozměr přes hrany (e) | 5,96 mm |
| Průměr příruby (dc) | 8,3 mm |
| Rozměr dp (dp) | 3,1 mm |
Informace o výrobku
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádySdílet DIN 7504 A4 K 3,9X13