DIN 7504 A4 M 4,8X75 H
Šrouby samovrtné s čočkovou hlavou, typ M
Číslo položky
75044M48 75
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377364906
Čistá hmotnost na 100
0,840 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
75044M48 75
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377364906
Čistá hmotnost na 100
0,840 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,8 mm |
| Celková délka (l) | 75 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 9,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,55 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PH2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Phillips |
| Rozměr dp (dp) | 4,1 mm |
Informace o výrobku
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádySdílet DIN 7504 A4 M 4,8X75 H