DIN 7504 A4 M 5,5X60 TX25
Šrouby samovrtné s čočkovou hlavou, typ M
Číslo položky
75044MT55 60
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377366764
Čistá hmotnost na 100
0,930 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
75044MT55 60
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377366764
Čistá hmotnost na 100
0,930 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5,5 mm |
| Celková délka (l) | 60 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| Průměr hlavy (dk) | 10,8 mm |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Výška hlavy (k) | 3,95 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX25 |
| Rozměr dp (dp) | 4,8 mm |
Informace o výrobku
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádySdílet DIN 7504 A4 M 5,5X60 TX25