DIN 7504 A4 M 6,3X50 Z
Šrouby samovrtné s čočkovou hlavou, typ M
Číslo položky
75044M063 50
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377366009
Čistá hmotnost na 100
1,060 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
75044M063 50
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377366009
Čistá hmotnost na 100
1,060 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6,3 mm |
| Celková délka (l) | 50 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 12,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 4,55 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ3 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Rozměr dp (dp) | 5,8 mm |
Informace o výrobku
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádySdílet DIN 7504 A4 M 6,3X50 Z