DIN 7504 A4 O 3,5X22 H
Šrouby samovrtné se zápustnou hlavou, typ O
Číslo položky
75044O35 22
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377367563
Čistá hmotnost na 100
0,110 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
75044O35 22
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377367563
Čistá hmotnost na 100
0,110 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,5 mm |
| Celková délka (l) | 22 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| Průměr hlavy (dk) | 7,3 mm |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 2,35 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Phillips |
| Velikost pohonu (Pohon) | PH2 |
| Rozměr dp (dp) | 2,8 mm |
Informace o výrobku
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádySdílet DIN 7504 A4 O 3,5X22 H