DIN 7504 A4 O 3,9X38 TX15
Šrouby samovrtné se zápustnou hlavou, typ O
Číslo položky
75044OT39 38
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377369369
Čistá hmotnost na 100
0,250 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
75044OT39 38
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377369369
Čistá hmotnost na 100
0,250 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,9 mm |
| Celková délka (l) | 38 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| Průměr hlavy (dk) | 7,5 mm |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 2,5 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX15 |
| Rozměr dp (dp) | 3,1 mm |
Informace o výrobku
Použití
Pozor, pouze pro měkké kovyOblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Solární systémy, FasádySdílet DIN 7504 A4 O 3,9X38 TX15